Dingli 00000689 Battery Charger (24V, 30A) for Scissor Lifts
| Part Number | Dingli 00000689 |
| Item Code | 3512-0002-21 |
| Applications | Scissor lifts (All Brands) |
| Input Voltage | 230VAC |
| Output Voltage | 24V |
| Current Rating | 30A |
| Dimensions | 26.50cm (L) x 24.00cm (W) x 21.50cm (H) |
| Weight | 4.80kg |
| Quality | OEM |
| Warranty | 6 Months |
Always ensure the proper assembly and serial number range for your machine prior to ordering.




