Universal Silver Battery Charger (24V, 30A) for Scissor Lifts
| Part Number | Genie 105739 |
| Item Code | 3512-0002-10 |
| Applications | Scissor lifts (All Brands) |
| Input Voltage | 230VAC |
| Output Voltage | 24V |
| Current Rating | 30A |
| Dimensions | 29.30cm (L) x 20.00cm (W) x 8.50cm (H) |
| Weight | 3.50kg |
| Quality | OEM |
| Warranty | 6 Months |
Always ensure the proper assembly and serial number range for your machine prior to ordering.




