JLG 1001112111 Delta Q Battery Charger (24V, 25A) for JLG ES Scissor Lifts
| Part Number | JLG 1001112111, 1001128737, 0400238 |
| Item Code | 3512-0002-22 |
| Applications | JLG 1230ES, 1930ES, 2030ES, 2630ES, 2646ES, 3246ES |
| Input Voltage | 230VAC |
| Output Voltage | 24V |
| Current Rating | 25A |
| Dimensions | 34.50cm (L) x 31.00cm (W) x 17.70cm (H) |
| Weight | 4.76kg |
| Quality | Genuine |
| Warranty | 6 Months |
Always ensure the proper assembly and serial number range for your machine prior to ordering.




