JLG 1001200561 Delta Q Battery Charger (24V, 27A) for JLG R Scissor Lifts
| Part Number | JLG 1001200561 |
| Item Code | 3512-0002-23 |
| Applications | JLG 1532R, 1932R, 2632R, 3246R, 4045R, R1932, R2632, R2646, R3246, R4045 |
| Input Voltage | 230VAC |
| Output Voltage | 24V |
| Current Rating | 27A |
| Dimensions | 32.50cm (L) x 24.00cm (W) x 18.00cm (H) |
| Weight | 3.00kg |
| Quality | Genuine |
| Warranty | 6 Months |
Always ensure the proper assembly and serial number range for your machine prior to ordering.




